kaZantip'e ulaşmanın en iyi yolları

bazen kaZantip Honkong’ta, Sidney’ de, New York’ta, Rio’ da, Cape Down’da yada sen nereyi hayal edersen orada…

bir sonraki durak Antalya !!!

Powered by #4B2

yaz 2018 kazantip Kemer, Antalya

20 Temmuz - 4 Ağustos 2018 !!!
Kindil Ceşme Plaj, Kemer, Antalya
google haritalarda tam konum.

Facebook sayfamızdan son haberleri alın , page!

Kemer, Antalya da deniz kıyısında yeralan, kaZantip'in bulunacağı cennet mekanın adıdır. geniş konaklama seçenekleri ile Antalyanın modern bir ilçesidir. Kemer, Antalya'nın en uzun, en geniş, en temiz ve en güzel plajlarına sahip olarak tatil mekanlarının başında gelir. Akdeniz bölge sahillerinde muazzam gün batımını seyredebileceğiniz kristal berraklığındaki denizi bulunan en iyi yerlerden biridir.

Kemerden, Antalya (AYT) havalanına uzaklık sadece 30 dakikadır. Antalya, Rusya ve Eski sovyetler birliği sınırlarındaki ülkelerden, Avrupa' dan ve dünyanın geri kalanından gelen güneş ve denizin dansını seven herkesin adresidir.

kaZantip'e ulaşmanın en iyi yolları

kaZantip saklı bir cennettir, bu yüzden sizin de bu cennete varabilmeniz için biraz emek harcamanız gerekiyor. kaZantip'te dünyanın dört bir yanından konukların geldiği yıllardan hiç kimse bu inanılmaz yolculuktan pişmanlık duymamıştır.

Kemer/Antalya’ ya ucuz uçuşlar

öncesinden rezarvasyon yapıldığı taktirde uygun uçak bilerleri bulabilir veya otobüs yolculuğunu tercih edebilirsiniz. ayrıca BlaBla Car gibi uygulamaları da kullanmayı düşünebilirsiniz.

çeşitli programlardan ucuz uçak bileti bulabilir veya uçak firmalarının kendi sitelerinden alabilirsiniz. Şanslı iseniz uçak firmaların promosyon biletlerini bulabilirsiniz. Antalya hava limanına Berlin, Budapeşte, Dortmund, Frankurt, Kiev, Münih, Milan ve daha birçok şehirden çok ucuz fiyatlara bilet bulma şansınız var.

havaalanından taksi veya otobüs veya da otel servisleri ile Kemer'e geçebilirsiniz. Ucuz bir yolculuk için arkadaşlarınızla veya diğer Kemer yolcuları ile taksi tutabilirsiniz.

nerede uyumalı... otel, hostel veya pansiyon

Antalya özellikle yaz aylarında çok sayıda turiste ev sahipliği yapar. bu yüzden önceden kalacak yerinizi ayarlamanızı tavsiye ederiz..! erken rezervasyon yaptırdığınız taktirde günlük 20 Euro'ya kadar konaklama seçeneğiniz mevcuttur. tercih ettiğiniz seyahat ajentasını veya daha ucuz imkanlar sağlayan turizm ortağımızla Agne Tours yada Booking.com yada Airbnb.com seçeneklerini kullanabilirsiniz.

temmuz ve Ağustos aylarında günlük sıcaklık 30—40°C civarında olup iklim sıcak ve kurudur. fakat deniz meltemleri sıcağı katlanilabilir düzeye indirmektedir. gece sıcaklık 22°C. c'nin altına nadiren düşer. su sıcaklığı ortalama 22—25°C.

içecek, yemek ve aktiviteler için haftalık en az 400 € ayırmanız kaZantip tatilinizde bütçenizi kuruş kuruş saymanıza gerek bırakmadan eğlenmeniz için yeterli olacaktır.

yolculuk ipuçları ve genel bilgiler

  • sizinle nakit veya kredi kartı getirmenizi öneririz.
  • -yanınızda yeteri kadar nakit para getirmenizi öneririz. alan içerisinde bankamatik bulunmamaktadır. festival alanı kemer merkeze sadece araç ile 10 dakika olmasına rağmen özellikle TekGiriş biletleri bulunanlar için para çekmek için bile olsa çıkıştan sonra eski biletleri ile giriş yapılamayacaktır. alan içindeki tüm ödemelerinizi TL, Euro ve Dolar olarak yapabilirsiniz.
  • gündüzleri antalyanın sıcak olmasına rağmen akşamları serindir bu yüzden yanınızda akşam giymek ince sweatshirt getirmenizi öneririz. gün için tişört şort ve sandeletler yeterlidir. genelde akşam dans için konuklarımız terlik veya yüksek topuklar giyer.
  • çantanızda mutlaka yüksek koruma sağlayan güneş kremi bulundurmayı ve öğlen saatlerinde güneş ışınlarından korunmayı unutmayın!

Daha

kaZantip Güzelliği dünyayı kurtaracak

dünyanın en ateşli güzelleri kaZantip’ de toplanıyor.