kaZantip EntryPass, MultiPassve PriorityPass fiyatları

bazen kaZantip Honkong’ta, Sidney’ de, New York’ta, Rio’ da, Cape Down’da yada sen nereyi hayal edersen orada…

bir sonraki durak Kemer, Antalya !!!

beklenmeyeni bekle...

20 Temmus - 4 Ağustos 2018 !!!
Kindil Ceşme Plaj, Kemer, Antalya
sonunda rüyalarınız gerçek oluyor )))
şimdi kitap!EntryPass maliyeti 28.90€ ve 58.90€ ya yükseliyor
MultiPass maliyeti 88.90€ ve 138.90€ ya yükseliyor
PriorityPass maliyeti 128.90€ ve 198.90€ ya yükseliyor

son haberleri almak için , sayfası!

kaZantip Cumhuriyeti

kaZantip gerçekte bağımsız veya ayrı bir ülke değildir, ama sınırı geçmek için sadece bir kişiyi kapsayan “EntryPass veya MultiPass veya da PriorityPass” gereklidir.

EntryPasssize özgürlüğün havasını solumak için tek seferlik sınır geçiş hakkı tanır. sahilde uzanabilir, yeni kız ve erkek arkadaşlarınızla tanışabilir, sıcak sularda yüzebilir barlarımızda içeceğinizi yudumlayıp özgürlüğün tadını çıkarabilirsiniz. güneş batımını seyredip en iyi DJ müziklerini dinleyeceksiniz. gece ve gündüz boyunca dans edebilirsiniz. kaZantip sınırından çıkmadığınız sürece tek geçiş hakkınızla horoz çağrısına kadar kalabilirsiniz. EntryPass hakkını internetten veya giriş yanındaki bilet ofislerimizden temin edebilirsiniz.

MultiPass ve PriorityPass hakları tüm sezon boyunca geçerli olacak olup size sınırsız giriş ve çıkış hakkı sağlar. MultiPass ve PriorityPass satın alınması size otomatik olarak resmi kaZantip vatandaşlığını kazandırır. MultiPass veya PriorityPass biletlerini internet üzerinden veya girişteki bilet ofislerinden sağlayabilirsiniz. Giriş ofisinde fotoğrafınız çekilip bilgileriniz kaZantip vatandaşlığı bilgi bankasına kaydedilecektir. daha sonrasında üzerinde bar kodu bulunan kişisel geçiş kartlarınızı alacaksınız. kartlarınızı kaybetmeniz halinde isminizi, mail adresinizi ve kimlik veya pasaportunuzu gösterip kart kayıp bedelini ödeyerek yeniden çıkartabilirsiniz. MultiPass veya PriorityPass kartlarını sizin dışınızda kimse kullanamaz. PriorityPass hakkı ise size bilet giriş sırasında beklemeden hızlı ve ayrıcalıklı giriş hakkı sağlar.
Geçiş istasyonumuzda bir kez bar kodunu tarattırıp giriş sağladıktan sonra çılgınca eğlenmeye ve delirmeye hazır olun ama dikkat olun!! yoksa kalbiniz ve beyniniz gibi paranızı, güneş gözlüğünüzü yada telefonunuzu kaybedebilirsiniz.

parti toprakları ruhunu yaşadığınız ve yaşattığınız sürece kaZantip herkese açıktır !!! ama yine de, kaZantip festivaline katılabilmek için 18 yaşını doldurmuş olmanız gerekli.

1 de 2: :geçiş haklarından herhangi biri bulunan her kadın katılımcının yanında ücretsiz olarak bir kız arkadaş getirme hakkı vardır. her iki kişi de yüz kontrolümüz tarafından izin verildiği sürece kendi geçiş hakkı' ını alacaktır.
Güzellikler & Fanlar' a detaylı bilgilerini girmiş olan kayıtlı kadın üyelerimiz önceden onay alabilir ve kız arkadaşlarının giriş hakkına göre ücretsiz MultiPass veya PriorityPass ' lerini temin edebilirler ...!
bunun yanında, kayıt yaptırmış bir Güzelliğin, doğrudan festival alanında seçilecek olan ve tüm hafta boyunca özel ayrıcalıklara sahip olacak Z Kraliçe' si seçilme şansı vardır.
KaZantip Güzellik kurallarını okuyun.

geçiş hakları bir başkasına satılamaz ve sadece internet üzerinden veya kaZantip festival gişelerinden satın alınabilir. GeçişOfis’i önünde sırada beklememeniz için tercih ettiğiniz geçiş hakkını önceden satın almanızı tavsiye ederiz. ayrıca GeçişOfisinin önündeki sıranın uzunluğuna bağlı olarak her geçiş için fiyatlar artacaktır!

20 Temmus - 4 Ağustos 2018 !!!
Kindil Ceşme Plaj, Kemer, Antalya
sonunda rüyalarınız gerçek oluyor )))
şimdi kitap!EntryPass maliyeti 28.90€ ve 58.90€ ya yükseliyor
MultiPass maliyeti 88.90€ ve 138.90€ ya yükseliyor
PriorityPass maliyeti 128.90€ ve 198.90€ ya yükseliyor

kaZantip – parti cenneti ‘ne nasıl girilir okuyun!!

2 Katılın & kaydolunüye kaydınızı yaptırın — VIP ayrıcalıkları ve daha fazlasını kazanın

Daha

kaZantip anayasası

parti ülke yasası