kaZantip ruhu ve felsefesi

kaZantip dünyanın en uzun, en çılgın, canlı ve en olağandışı elektronik müzik ve spor festivali…

kaZantip bir inançtır. kaZantip hayret vericidir. kaZantip nefes keser. kaZantip bir beyin patlamasıdır. kaZantip kısaca cennettir...
kaZantip rüyalarınızda yaşar

kaZantip eşsiz bir ruh ve lifestyle için bir ifadedir.

kaZantip rüyalarınızda yaşayan herşeydir, kaZantip, yaz tatillerinizde sınırlı bir zaman içerisinde gerçek dünyadaki sorunlardan ve kısıtlamalardan kaçabileceğiniz, yüzlerce yetenekli DJ' in müziklerini dinleyerek hiç durmadan dans edebileceğiniz hayali bir yerdir. ekstrem spor dallarıyla adrenalini sonuna kadar damarlarınızda hissetmek .... veya arkadaşlarla takılarak, mutluluğu kutlayarak ve hayattan zevk alarak sadece rahatlamaktır

basitçe söylemek gerekirse, kaZantip, güzel karadeniz'de bulunan yaklaşık 100.000m2'lik bir alandır. zarif tasarlanmış dans pistleri, barlar ve salonlar, X Sports için oyun alanı, konaklama alanları ve ayrı park yeri için özel alanlar bulunmaktadır.

bu senin için yeterli yer gibi geliyor mu?

çoğunlukla 20 ila 35 yaşları arasında olan binlerce genç bir araya gelerek kaZantip parti topraklarında "paradiZer" lara dönüşür. Avrupa, Rusya, Ukrayna ve dünyanın dört bir tarafından kaZantip topluluğundaki en yetenekli DJ'lerin müzikleri eşliğinde barış içinde gece ve gündüz parti hayalini yaşamak için gelirler. kaZantipin bir numaralı önceliği müzik dinlemek, dans etmek, yeni insanlarla tanışmak ve birlikte çılgınca birlikte eğlenmektir. ihtiyacınız olan herşeyi burada bulabilirsiniz. huzur dolu bir dinlenme alanından, VIP spor tesislerine şimdiye kadar gördüğünüz en havalı su oyun araçlarından ve VIP konaklama ve hizmetlerine kadar.

spor faaliyetleri ile ilgili olarak, 25.000 m2'lik bir alanda şimdiye kadar gördüğünüz en çılgın olanaklarıyla, kışkırtıcı bir oyun alanı sizi ve arkadaşlarınızı bekliyor. eğer bir profesyonelseniz, X oyunlarında para ödülü için yarışabilir veya Sadece saf spor eğlencesi arıyorsanız, X oyun alanımızda çıldırmaya, adranelin patlamasına hazır olun!

kaZantip felsefesi

kendi kendine yeten kompleksimize bir kapıdan girilebilir ve çıkış yapılabilir. bununla birlikte, kaZantip basitçe bir tatil bölgesi değildir, sembolik olarak bağımsız lığını ilan etmiş bir "cumhuriyet" tir.

kendi dışişleri bakanlığı (kusurlu dış dünya ile iletişim kuran) ve diğer bakanlıkları ile (mutluluk, dans, çılgınlık, akıol, görsel ve hayal.. vb. bakanlıklar), kraliçesi tarafından kendi kanunları yönetilen bir devlettir. itaat edilmesi gereken en önemli yasa:

„b U!“ — mutlu olmak, eğlenmek ve zevk almak !!!

kaZantip'te çoklu-geçiş satın alan herkes tüm hak ve yükümlülükleri ile birlikte parti toprağının sanal vatandaşlığını kazanır. kaZantip'in kurallarına (anayasasına) uymayan vatandaşlar çok geçişliliğini kaybeder ve bozulmuş dünyaya geri gönderilir. birden fazla gönderilen kişiler ise bir daha parti topraklarına girmesi yasaklanır.

bununla birlikte, bunun dışında herkes çoklu-geçişleri ömür boyu tutabilir ve her sene yeni bir çoklu-geçiş kazanma şansı elde ederek kaZantip'in yaşam tarzına ve ruhuna katılma şansını elde eder. geçmiş yıllara ait çok geçişlilik kartını bir madalya gibi taşımak bir külte aittir.

Daha

kaZantip gösterimleri

kaZantip ziyaretçilerden gelen yakıştırmalar ve yorumlar