kaZantip kuralları

kurallar, gelenekler, adetler, çevre,
seremoni ve kutlamalar

net olan bir şey varsa ,o da hiçbir şeyin net olmadığıdır !!!

kaZantip parti diyarı hakkında bilinen tek şey: o da mekan hakkında önceden çok az bilginin paylaşıldığıdır.

diğer sayısız şaşırtıcı törenler ve kutlamalar için tarihler önceden belirlenmez. olaylar Kazantip party diyarının Kraliçesi ) vesilesiyle ilan edilir (bazen sadece saatler öncesinden duyurulur)! konuklarımıza (paradiZer’ lara) girişlerinden itibaren güncel bilgilerden haberdar olacaklarını söylememize gerek yok. kısacası: endişeye geek yok, nerde ne zaman ne olacağı hakkında her zaman haberdar olacaksınız . başlangıçta, buna alışmanın zor olduğunu düşünebilirsiniz. ancak şunu söyleyebiliriz ki bu anlık sürpriz faktörü önceki etkinliklerimizde konuklarımızın en sevdiği şey haline geliyor.

kaZantip, Line-Up’ lar hakkında değildir.
„b U!“ (kendin ol) anlamına gelir

çoğu festivallerde aynı bilindik isimler daima aynı setleri çalarlar – ama burada öyle değil...
kaZantip, sizin için büyük bir tutkuy ve iştahla hazırlanmış spor, yaşam tarzı, zengin içeriği olan müziklerdir — sadece line-uplar değil, ki o da var. ancak her durumda aşağıdaki kural her zaman geçerlidir.

kaZantip'in ruhu DJ'lerin ötesine geçiyor, bunun anlamı kaZantipte sabit belirli bir DJ ve programının olmadığıdır eğer bir DJ parti diyarının vatandaşları tarafından beğenildiyse saatlerce setinin başında kalabilir ama parti ruhunu yakalayamadıysa yerini hemen yetenekli başka bir DJ’e bırakır.

„Z“ kısaltması

bu dünyada gerçekten "cool" olan her şey kısaltılmıştır. sonuç olarak paradiZerlarımız kaZantip'in bir kısaltması olmasına karar verdiler. "kaZantip" logosundaki „Z“ büyük harfi kısaltmanın yükünü taşımaya değerli görülmüştür. tüm kayıtlı paradiZerlerimiz bilirki „Z“ kaZantip demektir...

„b U!“ BU sensin
b U!“ ifadesi "mutlu ol, eğlen ve hayattan zevk al!" anlamına gelir ve cumhuriyetin tüzüğüne bağlanır. alışılmadık bir dilbilgisi ve yazım kurallarıyla bunu sözlükte bulamazsın… bununla birlikte, anlamı sabittir ve kolay anlaşılırdır. tüm kazantip felsefesini yansıtır ve her konuk „b U!“ !” yaşar, onu bir şekilde içselleştirir ve en önemlisi kalpten geçirir.

tanrı „Z“ kraliçesini Korusun

kaZantip'in topluluğundaki en sevilen beauties güzeller kaZantip kraliçesi olarak taçlandırılacak. her güzellik (kraliçesi) bir hafta boyunca kendi diyarında diğer üyeler arasından seçilen üç prenses ve bir prensle birlikte hükmünü sürecek.

kraliçeler, prensesler ve prensler parti diyarının nimetlerinden ve avantajlarından ücretsiz olarak faydalanırlar. eğer parti topraklarını yönetmenin senin görevin olduğunu düşünüyorsan, ilk yapman gereken şey kaZantip topluluğunun bir üyesi olmaktır....

2 Katılın & kaydolun Facebook ve Vkonakte den daha hızlı ve kolay giriş yapabilirsiniz!

Yıldırım Evlilik

haftanın bir günü kaZantip diyarında resmi düğünler gerçekleşir . kaZantipte yapılan evlilikler kaZantipte kalır parti diyarının toprakları dışında bir geçerliliği yoktur. tören alacakaranlıkta, aşk köprüsü üstünde gerçekleşir. ve bu olay, bu anın mutluluğunu paylaşmak isteyen büyük bir seyirci kalabalığının isteğini çeker. evlilik töreni tüm çiftler için eşzamanlı veya bireysel olarak yapılır. kaZantipin aşk köprüsüne bir aşk kilidinin takılması ile tören mühürlenir.

herkes istediği sıklıkta, ister erkek ister kadın olsun, istedikleri kişiye evlenebilir. kayıt gerekli değildir. sadece belli bir gün ayarlamanız ve partnerinize mutluluk yolunda eşlik etmeye istekli olmanız yeterlidir. evlilik, aşk sürdüğü sürece geçerlidir, aşk olmadan bir gün bile geçerli olmaz.

tüm gelinler, törende genellikle kendi yaptıkları gelinlik cübbesi ve tabiki duvakları veya diğer büyüleyici ve orijinal saç tasarımlarıyla göz kamaştırıcı bir şekilde ortaya çıkarlar. erkeklerin gelinlerle ayak uydurmak için çaba gösterdiklerini söylemeye gerek yok. ancak kim tanrı tarafından verilen doğal güzellik ile rekabet edebilir ki?

X extreme sporlar sahnesi

insanlar kaZantipe hangisi olursa olsun en çılgın rüyalarını yaşamak için gelirler. bu nedenle, kaZantip alanının büyük bir kısmı X sporunu ve X eğlence programını kutlamak için ayrılmıştır. profesyoneller, amatörler, spor bağımlıları ve hemen hemen herkesin şenlik parkında X sporları için patlama yaşayacaktır.

Daha

kaZantip'e ulaşmanın en iyi yolları

bazen kaZantip Honkong’ta, Sidney’ de, New York’ta, Rio’ da, Cape Down’da yada sen nereyi hayal edersen orada…

bir sonraki durak Antalya !!!

Powered by
#4B2