kaZantip Güzelliği dünyayı kurtaracak

dünyanın en ateşli güzelleri kaZantip’ de toplanıyor.

#kaZantip 2018
Güneş! Müzik! Güzellik!

kaZantip Güzeli

dünyanın en çekici güzellerinin bir kısmı kaZantip'te toplanacak. sonra, bir dileğin gerçek olması gibi, her hafta güzelliklerin içinden en güzeli Z Kraliçesi olarak taçlandırılacak ve her biri bir hafta boyunca kaZantip Parti Diyarı üzerinde egemen olacak!

zaten kayıtlı iseniz profilinizi yeni bazı fotoğraflarla güncelleyin...
arkadaşlarınızı sizin için oy kullanmaya teşvik edin ve kendinizi popüler kılın )))

yeni Z Güzeli

2 Katılın & kaydolunseçme ve seçilme hakkı ve sonsuz bir ilgi ve aşk şansını elde etmek isteyen aşk ve sevgi ile dolu güzel kızlar topluluğumuza kaZantip güzelliği olarak katılmaktan tereddüt etmezler!

  1. sitemizden Facebook veya VKontakte ile oturum açın,
  2. ayarlar bölümünde „BeautyProfile Type profil türünü Settings,
  3. seni en iyi temsil eden Kapak resmi yükle,
  4. en az 5 tane farklı resim yükle.
    ne kadar çok resim yüklerseniz - şansınız o kadar yükselir!
  5. Size ait linki tüm sosyal medya esaplarınızdan paylaşırsanız arkadaşlarınız sizin KaZantip Güzeli adaylığınızdan haberdar olur.
unutulmaz bir seyahat fırsatı ve dünya tarihinin en fantastik festivalinin Kraliçesi olarak ünlü olma ve eğlence tarihi içinde Queen of kaZantip olarak yerini alma şansı senin ellerinde!

Z Queen ve beraberindekiler

kaZantip saltanatı 100.000m2 000m2'den fazla ve çok sayıda harika insana sahip, bu yüzden sadece kendi hükümetine sahiptir. KaZantip parti topraklarının yönetiminin başında Z Queen bulunur. kraliçe, kaZantip festivalinde doğrudan en hayat dolu ve en ateşli kadın olarak güzelliklere kayıt yaptıranlar arasından vatandaşların genel oyu ile seçilir.

taç töreni

haftada bir kez, kaZantip'i ziyaret eden en nefes kesici güzellikler, Z Queenyarışmasına katılmaya davet edilecektir. aşk Köprüsü'nde gerçekleştirilecek bu güzellik ve popülerlik yarışmasının, heyecan verici taç giyme törenine tanıklık etmek isteyen binlerce ziyaretçinin dikkatini çekmesi beklenir.

kaZantip Parti Diyarında vatandaşların iyi bir görünüm ve zarafetle göz kamaştırmasının yanı sıra, yarışmada yer almanın tek koşulu, kaZantip topluluğunun kayıtlı bir üyesi olmaktır. en adil ve en popüler olan kim olacak? bunu öğrenilmesi için kaZantipe yolculuk yapılması gerekecek.

her taçlandırılan kaZantip Queen bir hafta boyunca hüküm sürecektir. Majesteleri kendi toplumumuzda kayıtlı olan güzellikler arasından da aday olacak üç prenses ve bir prens ile kendi hükümetini oluşturacaktır. hem Majesteleri ve etrafı statüsü ve nüfuzlarının kutlanması için birçok fayda sağlayacaktır: partinin bazı kuralları, ziyafetler ve dahası: ve tabiki onlar için bedava içecekler!

2 Katılın & kaydolun Majesteleri saltanatı arkadaşları ile oluşturmak istiyorsa, onlarında bizim yakışıklılar ve güzellikler olarak toplumumuza kayıt olmalıdır.
yani... düğmeyi tıkla, Majesteleri

Daha

kaZantip EntryPass, MultiPassve PriorityPass fiyatları

bazen kaZantip Honkong’ta, Sidney’ de, New York’ta, Rio’ da, Cape Down’da yada sen nereyi hayal edersen orada…

bir sonraki durak Kemer, Antalya !!!