Güneş! Müzik! GÜZELLİK!

bazen kaZantip Honkong’ta, Sidney’ de, New York’ta, Rio’ da, Cape Down’da yada sen nereyi hayal edersen orada…

bir sonraki durak Antalya !!!

Powered by #4B2

kaZantip 2018
Güneş! Müzik! GÜZELLİK!

kaZantip var olmadı...
hiçbir zamanda gerçekten olmadı !!!
herkes bir şey bekliyordu ...
...ve şimdi bekleyiş son buluyor )))

20 Temmus - 4 Ağustos 2018 !!!
Kindil Ceşme Plaj, Kemer, Antalya
sonunda rüyalarınız gerçek oluyor )))
google haritalarda tam konum.
şimdi kitap!EntryPass maliyeti 28.90€ ve 58.90€ ya yükseliyor
MultiPass maliyeti 88.90€ ve 138.90€ ya yükseliyor
PriorityPass maliyeti 128.90€ ve 198.90€ ya yükseliyor

Line_Up

kaZantip... Line-up Line-Up where is the Line-Up...?
kaZantipin, yildizlar Line - Up' ina ihtiyaci yoktur
kaZantip basarili DJ' leri yildiz yapar...
kisaca fuck the line UP !!!

1 de 2

geçiş haklarından herhangi biri bulunan her kadın katılımcının yanında ücretsiz olarak bir kız arkadaş getirme hakkı vardır. Her iki kişi de yüz kontrolümüz tarafından izin verildiği sürece kendi geçiş hakkı' ını alacaktır. Güzellikler & Fanlar' a detaylı bilgilerini girmiş olan kayıtlı kadın üyelerimiz önceden onay alabilir ve kız arkadaşlarının giriş hakkına göre ücretsiz ÇokluGiriş veya ÖzelGiriş' lerini temin edebilirler ...! bunun yanında, kayıt yaptırmış bir Güzelliğin, doğrudan festival alanında seçilecek olan ve tüm hafta boyunca özel ayrıcalıklara sahip olacak Z Kraliçe' si seçilme şansı vardır. KaZantip Güzellik kurallarını okuyun. kaZantip Beauty regeln. 2 Katılın & kaydolun

be free - go "Z" - b U!

kaZantipus virüsü ve salgın uyarısı

dikkatli olun !!!
kaZantip geri dönmenize izin vermeyecek bir virüstür )))
tedavisi YOK’ tur...
ret etseniz bile !!!

kaZantip’ e gelmeden önce burada neler olduğunu anlamak zorundasınız. kaZantip'in ana değeri, onu dünyanın geri kalanından ayıran özelliği, içinde özel bir insan türünün yaşadığı alan olmasıdır. kaZantip olgusunu inceleyen bilim adamları, müzik, deniz, güneş, ışık ve aşkın yanısıra kaZantip virüsünün de burada önemli bir rol oynadığını keşfetti. kaZantip, virüsü evrilmiş insan türünü mutasyona uğratarak onu mutlu insan türüne ve son olarak paradiZer insan türüne dönüştüren bir virüstür.
bilimadamlarının cevap bulması gereken sorular ise; diğerlerinden farklı olan paradiZer’ in merkezinde neler olduğu? mutluluk duygusu paradiZe' ın yeniden deneyimlenmesi için ne imkanı verir? hangi organlar bu mutluluğu hisseder? ve bu mutluluğun kaynağı nereden geliyor ?

başka çevre ve boyut

kaZantip rüyalarınızda yaşayan herşeydir, kaZantip, yaz tatillerinizde sınırlı bir zaman içerisinde gerçek dünyadaki sorunlardan ve kısıtlamalardan kaçabileceğiniz, yüzlerce yetenekli DJ' in müziklerini dinleyerek hiç durmadan dans edebileceğiniz hayali bir yerdir. ekstrem spor dallarıyla adrenalini sonuna kadar damarlarınızda hissetmek. veya arkadaşlarla takılarak, mutluluğu kutlayarak ve hayattan zevk alarak sadece rahatlamaktır. daha fazlaokumak için kaZantip ruhu.

kaZantip kuralları ve yapısı

kaZantip'in burada alışabileceğiniz kendine özgü kuralları, gelenekleri, düzeni, alışkanlıkları, törenleri ve kutlamaları vardır. ve eğer gerçekten kaZantipin içinden biri olmak istiyorsan, sana şiddetle kaZantipin aşk ilişkilerini içeren kaZantipin yapısını okumanı tavsiye ediyoruz.

kaZantip yine başka bir alana ve boyuta adım atıyor. hatta gerçekdışı ve doğaüstü beklentilerin üstüne çıkılacak. İlk adımınız, kaZantip topluluğuna katılmak ve üye olmaktır. 2 Katılın & kaydolun Facebook ve Vkonakte den daha hızlı ve kolay giriş yapabilirsiniz!

Facebook sayfamızdan son haberleri alın , page!

Daha

kaZantip'e ulaşmanın en iyi yolları

bazen kaZantip Honkong’ta, Sidney’ de, New York’ta, Rio’ da, Cape Down’da yada sen nereyi hayal edersen orada…

bir sonraki durak Antalya !!!

Powered by
#4B2