kaZantip anayasası

parti ülke yasası

maddeler

 1. kaZantip'in sınırları vardır ancak kendi toprakları yoktur; zamandan zamana uzayda kolayca yer değiştiren sanal bir durumdur. kaZantip'in başkenti, yaşanabilen herhangi bir yer veya bazen kendi içinde süprizlerini barındıran kendini kaZantip' in yakınında bulan bir etkinlik olabilir.
 2. kaZantip, diktatörlükten demokratik bir devlete dönüşmüş ve bakanları tarafından yönetilmekte olup festival süresince her hafta cazibesine ve güzelliğine göre seçilen Z kraliçesince temsil edilmektedir.
 3. kaZantip'in bakanlar kurulu , eğlence ve dans, müzik ve ışık, aşk ve ilişkiler, illüzyon ve mucizeler ve üstü ve ötesi gibi farklı türde etkinliklerden oluşan en yaratıcı temsilcilerden oluşur. tüm bakanlar kaZantip vatandaşlarının mutluluğundan sorumludurlar, tüm bilgi ve tutkularını bunun için adarlar ve her türlü duruma karşı hazırdırlar.
 4. kaZantip, vatandaşlarının hayallerini yükselten ve bu hayallerin gerçekleşmesini sağlayan bir rüyalar topluluğudur. her kaZantip vatandaşının anayasal sorumluluğu mutluluğu arayıp bulmak ve mutluluktan uçmaktır. tabi bunu yapabilmesi için mucizelere inanıp hayallerini en üst seviyede yaşatmalıdır. kaZantip'teki en büyük güç hayal etmektir ve hayal etmek dünya kibrine direnmektir, kötülüğün üstesinden gelerek güzelliğe zafer kazandırmaktır, zihnin ötesindeki duygulardır, suça karşı kazanılan zaferdir, olağana karşı olağanüstülüktür ve imkansızlıkları gerçek yapan bir güçtür.
 5. kıyı, deniz, güneş, gökyüzü, yıldızlar ve doğaüstü güzellikler kaZantip hükümeti tarafından koruma altındır ve bu kaynaklar kaZantip topluluğunca ana mutluluk kaynakları olarak kullanılmaktadır. kaZantip vatandaşlarının ulusal kıyafetleri bikini, tangalar, şortlar, yüksek topuklu ayakkabılar ve güneş gözlüğüdür. yetenekli DJ'ler ve yüksek topuklar üzerindeki güzel kızlar, kaZantip'in ulusal servetidir.
 6. her bir ÇokluGeçiş hakkı sahibi olanlar otomatik olarak kaZantip vatandaşı olur. 3 kereden fazla katılan vatandaşlara, kendilerine tedavisi olmayan "kaZantip" virüsü taşıdıkları için "paradiZers" adı verilir. transit turist pasosuna (Tekligeçiş) sahip olanlar sığınma hakkı kazanır ve ilk önce gelen ilk hizmet esasına göre sınırlı haklara sahip olur.
 7. kaZantip'in ulusal dili, iki veya daha fazla vatandaşın birbirini anlayabileceği (vücut dili, mimik ve jestler dahil) herhangi bir dil olarak kabul edilir. kaZantipin resmi harfi "Z" yi içeren dünyanın herhangi bir dili de otomatik olarak cumhuriyetin ulusal dili haline gelir.
 8. devlet simge ve sembolleri şunlardır:
  • turuncu ve siyah çizgiler,
  • turuncu ve siyah benekli malzemeler,
  • "b U!" yu yansıtan herhangi bir simge. veya "Z" nin kısaltması
 9. kaZantip'in milli marşı, bu büyük ulusun kanını kıpır kıpır yapan herhangi bir müzik bestesidir. Her yıl yeni bir milli marş seçilebilir.
 10. ulusal spor türleri verdiği mutluluktan dolayı rüyalarda ve gerçeklikte uçmanızı sağlayan bir araçtır. vatandaşın uçabilme kabiliyeti (herhangi bir madde olmaksızın daha iyiye ve daha yükseğe) kaZantip yüksek topluluğundaki üyeliğini garantiler.
 11. cumhuriyet topraklarında aşkın her türüne kapılarımız açıktır. yıldırım evlilik kurumu kaZantip vatandaşları arasındaki ilişkileri onaylar. Birbirlerine aşık olan vatandaşlar yıldırım evlilik kurumuna (cennette beraberlik) kayıt yapabilirler ve böylelikle aşıklar için hızlı bir evlilik töreni düzenlenir . Cennetteki beraberlliklerde sayı veya cinsiyetin bir önemi yoktur. Evlilikler aşk devam ettiği sürece geçerlidir.
 12. anayasa devletin temel belgesidir ve tüm kaZantip vatandaşları tarafından okunmalıdır. anayasa, yasama gücünün ve kraliçenin telkinleri doğrultusunda gerektiği kadar düzenleme yapılabilir veya güncellenebilir. Anayasa kurallarının bilinmemesi, vatandaşların uygun olmayan davranışların bedelinden muaf tutmaz. b U! - bU sensin - YO!

kaZantip ceza kanunu

 • tuvalet alanları dışında işemek kaZantip'te suç addedilir. bunu yapan herhangi bir vatandaş para cezasına çarptırılıp güvenlik güçleri tarafından sınır dışı edilir.
 • kaZantip' te etnik nefret söyleminin kullanılması ve bu yönde bireyleri kışkırtmak ve şoveniz duyguların beslenmesi aşksal yollarla dünya üstünlüğünü elde etmeyi amaçlayan ulusal ideolojiye karşı en büyük suçlardan biri olarak kabul edilir. ve bu suçu işleyen yani tüm gezegenden en parlak, en neşeli ve samimi insanların birikimi yoluyla misafirperverlik ve aşk politikasını sabote eden herhangi bir vatandaş, statüsüne veya etnik kökenine bakılmaksızın, kaZantip'in ahlâk muhafızları tarafından tutuklanacak ve acımasızca sınır dışı edilecektir…
 • kaZantip'in kadın vatandaşlarına karşı cinsel taciz ve bu yöndeki en ufak davranış hiçbir sebep ve mazeret kabul edilmeyerek ceza kanunları uyarınca en ağır suçlar olarak kabul edilir ve sorgusuz sualsiz sınır dışı edilir.
 • Daha

  kaZantip'te aşk kuralları

  kaZantip'te sevgiyi kutlarız